Супровід будівництва, операцій із нерухомістю

адвокат тернопіль, юрист тернопіль, ліга адвокатів, ліга тернопіль, юридичні послуги тернопіль, кримінал тернопіль, адвокат кримінал тернопіль, адвокат по кримінальних справах тернопіль, адвокат по цивільних справах тернопіль, адвокат сімейні справи тернопіль, реєстрація ТОВ тернопіль, реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю тернопіль, реєстрація ПП тернопіль, реєстрація приватного підприємства тернопіль, реєстрація підприємницької діяльності тернопіль, реєстрація бізнесу тернопіль, оформлення спадщини тернопіль, реєстрація нерухомості тернопіль, позовна заява тернопіль, суд тернопіль, адвокат по кредитних справах тернопіль, адвокат банк тернопіль, адвокат іпотека тернопіль, стягнення боргу тернопіль, юридичний супровід тернопіль, правова допомога тернопіль, послуги адвоката тернопіль, послуги юриста тернопіль, Майка Максим Борисович, Майка Максим, Адвокат Майка, Адвокат майка тернопіль, Юридична практика тернопіль, Двс тернопіль, Виконавча служба тернопіль, Дтп адвокат тернопіль, Абонентське обслуговування тернопіль, Виселення тернопіль, Аліменти тернопіль, Розлучення тернопіль, Реєстрація тернопіль, супровід бізнесу тернопіль, Позбавлення батьківських прав тернопіль, Дозвіл на виїзд дитини за кордон тернопіль, Поділ майна тернопіль

 

Будівництво — складний та відповідальний процес, що об’єднує багато етапів: відведення землі під будівництво, розробку та погодження проектної документації, отримання дозволів на будівництво, безпосередньо будівництво, введення об’єкту будівництва в експлуатацію і, нарешті, реєстрацію права власності.
Операції пов’язані з будівництвом завжди вимагають кваліфікованої юридичної допомоги. При такого процесу виникає ряд питань, пов’язаних з оформленням низки документів, їх перевірки, отримання дозволів з відповідних органів, наявність всіх належних умов для введення в експлуатацію і тому подібні питання.
Право власності та його захист – один з основних принципів правової держави та демократичного суспільства сьогодення.

У сфері будівництва та нерухомості пропонуємо наступні види правової допомоги:

 • оформлення дозволів та ліцензій на проведення будівництва;
 • розробка технічних, дозвільних документів, їх повний аудит;
 • узаконення самовільного будівництва, проведення перепланувань;
 • переведення житлового фонду в нежитловий і навпаки;
 • юридична допомога при введенні в експлуатацію нового будівництва;
 • складання документів для ініціювання судового розгляду;
 • представництво інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій;
 • супровід укладання угод купівлі-продажу, дарування, підряду тощо;
 • реєстрація права власності на об’єкти нерухомості, як готові, так і не завершені;
 • консультація юриста в сфері оподаткування будівництва, легалізації будівельних об’єктів, підготовки документації;
 • участь в переговорах з контрагентами при укладанні угод, вирішенні спорів, пов’язаних з ними;
 • здача і введення об’єктів в експлуатацію;
 • виділення земельної ділянки під забудову, зміна її цільового призначення;
 • допомога в участі в інвестиційних проектах;
 • проведення експертизи об’єкту будівництва;
 • розробка, відновлення, отримання дублікатів правовстановлюючих документів на нерухомість;
 • контроль за виконанням строків будівництва, дотримання інших встановлених законодавством вимог;
 • експертиза кредитних договорів, договорів іпотеки;
 • вирішення інших проблемних питань, пов’язаних з будівництвом.


Аналіз договору купівлі-продажу житла

Купівля-продаж нерухомості — складна процедура, яка може принести чимало клопоту учасникам угоди.
Юридичний супровід купівлі квартири в новобудові передбачає аналіз цілого ряду документів забудовника. Це і дозвільні документи на будівництво, і документи про статус земельної ділянки під житлове будівництво, і дані про учасників будівництва. Однак чи не найважливішим документом при купівлі квартири в новобудові – є договір між покупцем та забудовником.
Сьогодні на ринку новобудов забудовники використовують різноманітні механізми продажу житла. Під кожну схему продажу використовується специфічний вид договору з придбання житла. Це можуть бути: попередній договір-купівлі продажу квартири, форвардний контракт, купівля майнових прав на квартиру. Зустрічаються також зовсім особливі «різновиди» купівлі житла – як то купівля-продаж цільових облігацій, участь у житлово-будівельному кооперативі, або договір участі у фонді фінансування будівництва. Так чи інакше – кожен із цих договорів придбання житла має свої особливості та унікальні умови.
Укладання угоди купівлі-продажу нерухомості є відповідальною справою, що передбачає значну підготовчу роботу. Сторони угоди мають володіти хоча б базовими юридичними знаннями, щоб звести потенційні ризики до мінімуму.
Договір купівлі квартири – це надважливий документ, від якого залежить на 90% успішність Вашої інвестиції. Адже легковажність покупця дуже часто призводить до того, що забудовник не виконає свої зобов’язання. І в кращому випадку Ви отримаєте свою квартиру не вчасно і з неякісним наповненням. В деяких випадках не приділивши увагу договору із забудовником Ви ризикуєте стати жертвою будівельної афери і втратити усі свої  заощадження. Тому при купівлі квартири в новобудові та підписанні договору із забудовником завжди необхідно консультуватися з фахівцем.
Юридичний аналіз договору здійснений адвокатом дозволить Вам уникнути “підводних каменів”, які можуть бути присутні у договорі. Юридичний аналіз договору однозначно необхідний у тому випадку, коли за договором планується здійснити купівлю нерухомості, особливо, якщо це стосується купівлі житла у новобудові та незавершеного будівництва.